Víkend v Berlíně

Foto: chic ada

Příroda si s námi tuto zimu opravdu zahrává. Jediné, co na fotkách z mého víkendu v Berlíně připomíná roční dobu, jsou vánoční koule, jinak to spíš vypadá na jaro. Dneškem mi končí volno a jdu se vrhnout na práci všeho druhu. Musím říct, že už se těšíííííím. Krásný týden všem!
PS k předposlední fotce: Letos poprvé jsem si v Berlíně všimla těchto budek/ giveboxů, kam lidé odkládají staré oblečení a další věci, které nepotřebují. A další lidé si je zase berou. Taková výměna místo házení do popelnice. Myslíte, že by to v Praze také fungovalo?

9 komentářů:

 1. Ty budky jsou geniální, proč je v Praze ještě nemáme???

  OdpovědětSmazat
 2. Nerada opakuji co už bylo řečené, ale lepší slovo než geniální mě k těm budkám momentálně nenapadá! Za pokus by to stálo :)

  OdpovědětSmazat
 3. Já chci pražský Givebox! :-) Ale myslím , že by to tady moc nefungovalo...

  OdpovědětSmazat
 4. Nejsem si jistá, jestli by to tady fungovalo, ale bylo by to skvělé... Jana

  OdpovědětSmazat
 5. to je moc dobrý nápad, to by v česku taky mělo byt (a nejen v Praze!) ;)

  www.kavarenskapovalecka.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 6. skvely napad, ale nejsem jista jestli by to tady fungovalo

  OdpovědětSmazat
 7. Box,bylo první, co mě na foto zaujalo. Byla by jsem pro. Ovšem češi nemají německou disciplínu a respekt, tak nevím v jakém stavu by se takový box rychle nacházel? Je to však k zamyšlení...

  OdpovědětSmazat
 8. Místo giveboxu odkládám věci do charitních obchůdků např. Sue Ryder. Přijde mi, že to funguje obodobně jako box - co nepotřebuju, to pošlu dál a za nějaký malý peníz si to pořídí někdo, komu to ještě udělá radost + charita z toho taky něco má. Přijde mi to jako skvělý koncept, jenom je škoda, že u nás málo rozšířený.

  OdpovědětSmazat
 9. Boží nápad! Zkusím to navrhnout u nás v DDM hl. m. Prahy - Stanice techniků v Podbabě na Praze 6 a dám vědětm jak to dopadlo. Kdyby to totiž bylo pod dozorem v budově a ne jen na ulici, třeba by to fungovalo! :o)

  OdpovědětSmazat