Katalog Ikea pro rok 2012

Foto: z webu Ikea


Taky už se nemůžete dočkat, až vám v srpnu přistane do schránky nový katalog Ikea pro rok 2012? Zkraťte si čekání na papírovou českou verzi, na ten pravý katalog :), prohlížením americké verze katalogu na internetu! Celý katalog naleznete zde! Já jsem ještě neměla čas si katalog prohlédnout, takže se nemůžu vyjádřit, jestli se mi líbí. Jediné, co mě upoutalo na první pohled na obálce je tyrkysový odstín výmalby, který se mi zdá typický pro americké domovy. Jsem zvědavá, jestli bude mít česká verze stejnou obálku. A pěkné jsou i ty štafle v rohu u zdi :). Až si katalog prohlédnete, napište mi, jak se vám líbí. Jsem zvědavá!

11 komentářů:

 1. já už se nemůžu dočkat, až si ten starý roztříhám na inspiraci do budoucího bytu..=D

  OdpovědětVymazat
 2. rozstříhám, ehm..

  OdpovědětVymazat
 3. Jee...take se tesim. Zapomnela jsem, ze uz je to v srpnu!!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to si ráda počtu! Bohužel mi připadá, že česká IKEA má omezenější výběr nábytku. Už tři roky čekám, že se tu objeví úžasná šuplíková postel (manželská), kterou jsem viděla v Německu i Švýcarsku. Jestli nebude v katalogu ani letos, vyjedu pro ni za hranice!

  OdpovědětVymazat
 5. Katalog je skvělý, jako ostatně celá IKEA. A nápady do malých prostor se hodí vždy.

  OdpovědětVymazat
 6. Prosím vás, já nevím, jestli jsem antitalent na hledání, ale mně se prostě nepodařilo najít na jejich webu možnost papírového katalogu, je tam jen online. Jsem členem Ikea family cca 10 měsíců, tak nevím, jestli to chodí automaticky všem, jsem z toho trochu jelen :/ Radši se kochám takhle, než na webu.

  OdpovědětVymazat
 7. kdy by měl vyjít katalog 2012??

  OdpovědětVymazat
 8. Katalog 2012 by mel byt on-line v druhe pulce srpna, v papirove podobe v obch. domech zacatkem zari, a do schranek se jich dockame jeste pozdeji...

  OdpovědětVymazat
 9. ...ale americkym katalogem se muzete kochat jiz nyni :-) - http://info.ikea-usa.com/Catalog/

  OdpovědětVymazat
 10. Za mě můžu říct, že se taky těším, ale tak nějak rok od roku méně, dřív mě katalog přišel víc inspirativní.
  Ale ten americký už jsem samozřejmě probádala :o)
  Mimochodem, moc hezký blog ;)

  Ilona

  OdpovědětVymazat