Páteční virtuální dovolená č.3Také vám prázdninové týdny tak rychle utíkají? Dnes se na obvyklou páteční virtuální dovolenou vydáme do jižní Francie, do slunné Provence. Blízko Avignonu nahoře v kopcích se nachází neobvyklý hotelový komplex s názvem Domaine des andéols. Jedná se o soubor devíti  domů, který je každý zařízen v jiném stylu, ale všechny jsou krásné. K hotelu patří i lázně s venkovním bazénem. Je to taková oáza klidu uprostřed olivových hájů a levandulových polí. Na stránkách Domaine des andéols se můžete vydat na virtuální prohlídku komplexu. Takže příjemnou cestu a krásný víkend!

11 komentářů:

 1. Tak ta koupelna mě dostala, a vůbec celý komplex je úžasný :) miluju Francii, Provence a Bretaň (i když jsem tam zatím byla jen jednou), CHCI TAM!

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuju, děkuju. Miluju Provence, takže bych jela hned, aspoň mám hezčí víkend! Eva

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera a děkuji za další hezkou chvilku s prstem na myši. Mirka

  OdpovědětVymazat
 4. Dans notre boutique en ligne, vous trouverez des tuyaux de cheminée et des produits pour le conduit de cheminée

  Nous sommes spécialisés dans les systèmes de cheminée et avons l'expérience de la vente en ligne de conduits de cheminée double paroi inox, de systèmes de conduits pour le tubage des cheminées. Nos cheminées de qualité irréprochable doivent répondre à un cahier des charges très strict. Vous pouvez donc être sûr que vous recevrez un produit de première qualité et un excellent rapport qualité-prix. Nous avons plus de 10 ans d'expérience.

  Vous pouvez trouver des conduit de cheminée double paroi inox, des conduit de cheminée simple paroi inox, des conduit de cheminée isolés et bien plus encore dans notre magasin.

  OdpovědětVymazat