Nendo pro BoConcept

V březnu se v obchodech objeví řada nových kolekcí. Jednou z nich, která je v prodeji už od 1.března, je nová řada Fusion, kterou pro dánskou firmu BoConcept navrhlo japonské designérské studio Nendo v čele s návrhářem Oki Sato. Kolekce je inspirována origami a skvěle ilustruje, jak si je dánský a japonský design podobný. Jak o této podobnosti uvažuje sám Oki Sato si můžete poslechnout zde:

8 komentářů:

 1. Very great post. I simply stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your weblog posts. After all I’ll be subscribing on your feed and I am hoping you write again very soon!

  OdpovědětVymazat
 2. افضل شركة تنظيف بالقطيف تقدم خدمات نظافة متكاملة علي اعلي مستوي بدقة وجودة ومواصفات قياسية واسعار تنافسية فتعد الشركة الاولي بالقطيف لتقديم خدماتالتنظيف بجودة وسعر مثالييينفهي خير مثال لراغبي الحصول علي نظافة شاملة مع التعقيم وباسعار مناسبة

  شركة تنظيف بالقطيف
  شركة تنظيف منازل بالقطيف

  ______________________________________________________________________________________________________________________


  شركة كشف تسربات المياه بالقطيف
  شركة تنظيف مجالس بالقطيف
  شركة تنظيف خزانات بالقطيف
  شركة شفط بيارات بالقطيف

  OdpovědětVymazat


 3. Thankyou for the valuable information.iam very impressed with this one.
  Please do find the below attachment and kindly download latest mod apk form our website for free.

  happy chick
  happy chick apk
  happy chick emulator
  happy chick download
  download happy chick
  happy chick apk download

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Šedé křesílko na fotce vypadá nádherně, nejspíše ho potřebuju do obývacího pokoje, ale snad ho tady někde seženu :D. Už se pomalu chystáme na rekonstrukci celého obývacího pokoje, ochrana sluchu před hlukem pro mě nesmí chybět, takže příští týden začínáme. Kdoví, na jak dlouho to bude ale už teď se nemůžu dočkat toho výsledku :).

  OdpovědětVymazat